Kompostowanie zakładek 2

Znowu parę rzeczy wylatuje na kompost z bagna moich zakładek. WTF? Patrz pierwsze kompostowanie.W czasie drugiej wojny światowej tysiące bombowców mogło startować jednego dnia by bombardować Niemcy, pozostawiając za sobą olbrzymią liczbę smug kondensacyjnych, które meteorolodzy nazywają cirrus tractus, co niektórzy przerabiają na cirrocumulus fractus a jeszcze inni na cirrus aviaticus. Analiza zapisów lotów i danych meteorologicznych z okresu wojny pokazuje jak smugi kondensacyjne wpływają na temperaturę powietrza. Artykuł w New Scientist. Dzisiejsi fani teorii spiskowych wierzący w chemtrails byli by wtedy w siódmym niebie.W 1990 roku Terry Bisson, amerykański pisarz sci-fi, opublikował w czasopiśmie Omni opowiadanie They’re made out of meat, które może tłumaczyć, dlaczego nie skontaktowali się z nami przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji. Polskie tłumaczenie Oni są z mięsa na Forum Tłumaczy mLingua.


Parkowanie to trudna sprawa. Walka z niepoprawnie zaparkowanymi samochodami jest jeszcze trudniejsza, choć można dostać za to IgNobla, o czym pisałem niedawno (z obrazkami). Ale gdyby dało się tak jak w tym filmie:


Prywatne Gospodarstwo Rolne Ubojnia Drobiu. Coś takiego powinno kojarzyć się z przemocą i krwią i być dozwolone od lat 16. A ta tutaj ubojnia musi być od lat 18. Hmm.

UPDATE: niestety, cudowne zdjęcie skąpo ubranej pani w towarzystwie kur już zniknęło ze strony. Na szczęście jest jeszcze Szczucie cycem.Przemoc i krew na rodzinnym stole? Halloween dopiero za parę tygodni, ale można już zastanowić się na paskudnie wyglądającymi daniami, które dzieci powinny uwielbiać. Kawałki parówek poprzetykane spaghetti najlepiej podawać z ketchupem. Na deser robaki z galaretki i bitej śmietany.


Galeria Pociąg do Sztuki, wystawiająca fotografie na stacjach warszawskiego metra, przestraszyła się serii zdjęć przedstawiających karmienie piersią, choć początkowo projekt zaakceptowała. Zdarzyło się to w czerwcu, ale warto przypomnieć, że pokazywanie piersi jest złe i powinno być karane. Tu artykuł w Gazecie Wyborczej.Malamut alaskański zżarł nie tylko masło orzechowe, którym karmił go właściciel, ale także łyżeczkę. To tylko wyróżnienie w konkursie na rentgeny przeprowadzonym przez Veterinary Practice News. Tam też kot, który częściowo połknął strunę gitarową.


Poprzednio skompostowane

Reklamy

Tagi:

Tu możesz zostawić komentarz, ale może najpierw przeczytaj "zasady komentowania".

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.


%d blogerów lubi to: